Entropay w kasynie online

Firma Entropay rozpoczęła już swoje drugie dziesięciolecie działalności na rynku. Związana jest ona z siecią Visa, którą znać możemy między innymi z kart płatniczych, wydawanych przez banki. Entropay w kasynie online cieszy się sporą popularnością, zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich.

Czym jest Entropay?

Entropay to metoda płatności online powiązana z siecią Visa. Użytkownicy Entropay mogą płacić między innymi za zakupy przez internet oraz wszędzie tam, gdzie akceptowana jest karta płatnicza Visa. Czym więc różni się Entropay od zwykłej karty Visa?

Przede wszystkim tym, że Entropay nie działa jak zwykła karta płatnicza. Płatności dokonujemy dzięki przedpłaconej karcie debetowej, a więc nie będziemy mogli zapłacić za zakupy więcej pieniędzy, niż wcześniej przelaliśmy na konto Entropay. Pozwala to w bardzo przystępny sposób na kontrolę naszych wydatków. Dlatego właśnie wśród graczy kasyn internetowych ta metoda stała się niezwykle popularna.

Konto Entropay

Aby rozpocząć składanie depozytów w kasynie za pomocą Entropay , najpierw należy założyć własne konto Entropay. Otwarcie takiego konta jest całkowicie darmowe, a sam proces szybki i prosty. Wystarczy odwiedzić stronę internetową Entropay oraz wypełnić formularz rejestracyjny.

Następnie możemy doładować nasz portfel elektroniczny na dowolną kwotę. Użyć do tego można swojej karty płatniczej wydanej przez bank, lub tradycyjnego przelewu bankowego. Na stronie internetowej możemy również sprawdzić, jakie inne metody płatności obsługuje Entropay.

Po dokonaniu wpłaty otrzymujemy dostęp do naszej wirtualnej karty kredytowej i wszystkich danych potrzebnych do tego, aby płacić tą kartą za zakupy, czy też dokonywać depozytów w kasynie internetowym.

Entropay w kasynie online

Możliwość płatności poprzez Entropay w kasynie online jest bardzo popularna. Obecnie wielu graczy decyduje się właśnie na Entropay, aby kontrolować swoje wydatki oraz pozostać bezpiecznymi. Przejdźmy do szybkiej instrukcji dotyczącej tego, jak korzystać z naszego konta Entropay w kasynie online.

Dokonując płatności w internetowym kasynie, należy wybrać Enttropay jako metodę płatności. Wcześniej warto upewnić się, czy kasyno oferuje taką formę składania depozytu, jednak w przypadku większości topowych kasyn będziemy mieć taką możliwość. Następnie uzupełniamy dane naszej karty kredytowej oraz określamy, jaką kwotę chcemy przelać na nasz rachunek.

To wszystko. Płacenie poprzez Entropay w kasynie online wygląda bardzo podobnie do procesu zapłaty za pomocą naszej zwykłej, bankowej karty kredytowej. W rzeczywistości jest to jednak o wiele bezpieczniejszy i anonimowy proces, który pozwala także na kontrolę ilości pieniędzy jakie przeznaczamy na grę.

Entropay w kasynie online – zalety

Mówiąc o zaletach korzystania z karty Entropay w kasynie online nie można nie wspomnieć o szybkości całego procesu. Zakładanie konta, wpłacanie pieniędzy na kartę przedpłaconą, w końcu dokonywanie transakcji. Wszystko to nie zajmuje wiele czasu, zaś pieniądze wpłacone na depozyt w kasynie trafiają na nasze konto błyskawicznie, tak, że od razu możemy cieszyć się grą.

Entropay proponuje również wiele nowatorskich rozwiązań. Jeśli chcemy, możemy wystąpić o uzyskanie plastikowej karty płatniczej, dzięki której płacić będziemy mogli na przykład w fizycznym sklepie, restauracji i we wszystkich tych miejscach, gdzie akceptowana jest karta płatnicza Visa.

Oprócz tego bezpośrednio w Entropay możemy wymienić naszą, polską walutę na inne, popularne waluty, na przykład euro, akceptowane w europejskich kasynach online. W dodatku Entropay korzysta ze specjalnej technologii szyfrowania, dzięki czemu możemy być pewni co do bezpieczeństwa naszego i naszych pieniędzy.

Wady korzystania z Entropay w kasynie online

Serwis Entropay nie posiada wielu wad, jednak jeśli mielibyśmy coś wskazać, będzie to brak języka polskiego. Gracze mający problem z angielskim mogą mieć trudności w zrozumieniu tego, jak korzystać z Entropay w kasynie online. Dla graczy znających język angielski Entropay może za to jawić się jako serwis idealny.

Oczywiście trzeba w tym miejscu przypomnieć, że różne kasyna stosują różne prowizje od wpłat, a Entropay, jako metoda płatności, nie jest od tej zasady wyłączona. Wysokość prowizji zależy od kasyna, jednak w niektórych z nich płacąc przy pomocy Entropay musimy liczyć się z prowizją. Zazwyczaj nie jest ona wyższa, niż 1-2% wpłacanej kwoty.

Entropay w kasynie online – podsumowanie

Entropay zdobywa na popularności. Nie można się temu dziwić, ponieważ serwis ten stosuje przystępne dla użytkowników rozwiązania i pozwala w bezpieczny i szybki sposób płacić za zakupy przez internet, a także dokonywać płatności kartą w fizycznych punktach.

Niestety, brak języka polskiego sprawia, że dla wielu z nas, którzy nie znają języka angielskiego, pozostanie on niedostępny, lub trudno dostępny. Mimo to warto spróbować na przykład przetłumaczyć stronę za pomocą dostępnych rozszerzeń do przeglądarki. Dzięki temu można poznać wszystkie funkcje Entropay, który zdecydowanie jest jednym z najlepszych serwisów do płatności w kasynie online.